Latvijā šogad aizturēti jau 150 nelegālie imigranti

Komentāri
Latvijā šogad aizturēti jau 150 nelegālie imigranti
FOTO: LETA

Ceturtdien, 8. jūlijā, Daugavpils pārvaldes robežsargi Sventes pagasta tuvumā aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus un četrus viņu pārvadātājus. Veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa Sventes pagasta tuvumā Daugavpils novadā, robežsargi pārbaudei apturēja trīs vieglās automašīnas ar Krievijas reģistrācijas numuriem, kuras vadīja Krievijas pilsoņi.

Automašīnās atradās 10 Vjetnamas pilsoņi bez personu apliecinošiem dokumentiem un viena Krievijas pilsone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas 14 personas tika aizturētas un nogādātas robežsardzes Daugavpils pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Šogad Latvijā jau aizturēti 124 Vjetnamas pilsoņi – 100 par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu un 24 valsts iekšienē. Kopā Latvijā šogad aizturēti 150 nelegālie imigranti un 35 viņu pārvadātāji. Salīdzinājumam visā 2014. gadā tika aizturēti 139 nelegālie imigranti un 19 pārvadātāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl