Komentāri
Latvijā šodien reģistrēti 168 kūlas ugunsgrēki
FOTO: LETA

Latvijā šodien līdz vakaram reģistrēti jau 168 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

15 no šiem kūlas ugunsgrēkiem vēl tiek dzēsti, norādīja VUGD preses pārstāve Viktorija Gribuste, piebilstot – tas nozīmē, ka līdz rītam tiks pārsniegts vakar reģistrēto kūlas ugunsgrēku skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī Latvijā tika reģistrēti 179 pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēki.

Kā ziņots, saglabājoties saulainiem un labvēlīgiem laika apstākļiem, strauji pieaudzis pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēku skaits Latvijā.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un administratīvi sodāma. Tā apdraud cilvēku īpašumus, veselību un dzīvību. Kūlas dedzināšanas rezultātā izdeg lauki, nodeg ēkas un cieš vai pat iet bojā cilvēki, šī sērga arī nodara būtisku kaitējumu dabai un tās bioloģiskajai daudzveidībai.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl