Latvijā šobrīd mācās ap 600 studentiem no Indijas, atklāj vēstnieks

Komentāri

Šajā mācību gadā Latvijā mācās vai mācības sāks 600 studenti no Indijas, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atklāja Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza.

Vēstnieks arī piebilda, ka jaunieši no Indijas izvēlas studēt Latvijā, jo šeit tiek piedāvāta augstas kvalitātes izglītība angļu valodā par atbilstošu cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Indijā augstākā izglītība izmaksājot daudz dārgāk, turklāt tur esot milzīgs konkurss, apmēram 2500 cilvēki uz vienu studiju vietu.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl