Latvijā sesto gadu pēc kārtas svinēs ”Tēva dienu”

Komentāri

Pirmo reizi ideja par tēvu dienas svinēšanu radusies 1909. gadā ASV, kad kāda sieviete, kuru uzaudzinājis tēvs, vēlējusies, lai viņš uzzinātu, cik īpašs cilvēks bijis meitai. Svētdien, 14.septembrī, Latvijā jau sesto gadu pēc kārtas svinēs Tēva dienu, tādējādi godinot tēva lomu ģimenē un sabiedrībā.

1910. gadā Vašingtonas štatā tika atzīmēta ”Tēva diena”. Aizsākot tradīciju, kas gadu gaitā izplatījusies ASV, bet līdzi parāvusi gandrīz visas pasaules valstis, tostarp arī mūs un mūsu kaimiņus – Lietuvā un Igaunijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākajā daļā valstu Tēvu dienu svin jūnija trešajā svētdienā, ir valstis, kur tēvus godina novembrī. Pie mums, septembra otrā svētdiena ir diena, kad vajadzētu sumināt tētus.

Tā vismaz nolēma Saeima, 2009. gadā. Lemt lēma, bet, kā rit ar šī lēmuma ieviešanu dzīvē, lūkojat paši.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl