Komentāri
Latvijā sasnidzis pēdējo trīs gadu laikā dziļākais sniegs! Liepājas puse ieputināta pilnībā
Aculiecinieka foto

Pagājušajā diennaktī naktī laikapstākļus Latvijā noteica ciklona rietumu mala, Latvijā pūta rietumu, ziemeļrietumu vējš, kura ietekmē virs salīdzinoši siltajiem Baltijas jūras un Rīgas līča ūdeņiem intensīvi veidojās gubu-lietus mākoņi, kas Latvijas rietumu un centrālajos rajonos nesa intensīvu snigšanu, arī putināja. Ievērojami pieauga arī sniega segas biezums.

Vislielākais sniega segas pieaugums diennakts laikā ir noticis Siguldā un Lielpečos – 22 cm, Vičakos, Stendē un Skrīveros sniega segas biezums pieauga par 10-15 cm, Kuldīgā, Zosēnos un Salacgrīvā par 5-7 cm, bet Rīgas centrā par 2 cm, arī citviet Latvijā tas ir +1/+4 cm robežās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pamatīga snigšana naktī bijusi arī Liepājā un tās apkaimē, aculiecinieku iesūtītie attēli liecina, ka tur pilnībā ieputinātas automašīnas un sniega sega sniedzas pat līdz māju pirmā stāva logiem.

Foto

Tomēr sniega segas biezuma pieaugums gan vakar dienā, gan arī aizvadītajā naktī bija ļoti nevienmērīgs. Būtiskas atšķirības ir pat Rīgas pilsētas robežās, jo gubu-lietus mākoņi izvietojās šaurās joslās, kas šajā situācijā visvairāk skāra pilsētas rietumu daļu jeb Pārdaugavu, kā arī pilsētas dienvidu daļu, kur tika novērota pat stipra snigšana.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl