Latvija sāk gatavoties tam, ka Lielbritānija izstāsies no ES

Komentāri
Latvija sāk gatavoties tam, ka Lielbritānija izstāsies no ES
AFP/LETA

Latvija sākusi gatavoties tam, ka Lielbritānija izstāsies no Eiropas Savienības (ES). Valdība apstiprinājusi nacionālo pozīciju par Latvijas interesēm Eiropas Savienības un Lielbritānijas sarunās par izstāšanos.

Britu premjerministre Terēza Meja ir paziņojusi, ka izstāšanās procesu Apvienotā Karaliste sāks līdz nākamā gada martam, un Latvija tam gatavojos jau laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielbritānija ir viens no Latvijas nozīmīgākajiem tirdzniecības partneriem, kā arī viens no ciešākajiem sabiedrotajiem drošības jomā. Turklāt Apvienotajā Karalistē dzīvo ievērojams skaits strādājošo no Latvijas.

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs skaidro, – nacionālajā pozīcijā līdz ar to arī atspoguļotas trīs galvenās Latvijas intereses: ekonomika, drošība un atbalsts diasporai.

“Lielās jomas tagad ir apzinātas un nozaru ministrijas uzsāks jau tādu padziļinātāku darbu, strādājot ar dažādiem scenārijiem, kuri pagaidām vēl ir nedaudz abstrakti, teorētiski. Bet tomēr mums ir jābūt gataviem,” norāda Pildegovičs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl