Latvija saglabā vietu elitē, valsts galvas meklējumi, Digitālgeita, jostu savilkšanas budžets jeb apspriestākais šonedēļ

Komentāri

2. Nākamā gada jostu savilkšanas budžets

2/8

Prezidenta vēlēšanas

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Pagaidām izvirzīto prezidenta amata kandidātu vidū ir Zaļo un zemnieku (ZZS) izvirzītais Raimonds Vējonis, kura kandidatūra izpelnījusies dažādas atsauksmes, vieniem Vējonis šķiet labākais kandidāts, bet citi viņa spējas pildīt valsts galvas pienākumus vērtē negatīvi.

Otrs ir partijas Nacionālā apvienība (NA) izvirzītais Egils Levits, savukārt Latvijas Reģionu apvienība izvirzījusi Mārtiņu Bondaru.

Partija Saskaņa prezidenta krēslā vēlētos redzēt politiķi Sergeju Dolgopolovu.

Savukārt partija No sirds Latvijai (NSL) nolēma, ka Valsts prezidenta amatam virzīs savas frakcijas deputātu Gunāru Kūtri, tomēr pastāv iespēja, ka oficiāli viņa kandidatūra netiks pieteikta.

Bukmeikeru prognozes

Lai gan politiskā partija Vienotība publiski paudusi atbalstu Zaļo un zemnieku savienības oficiāli izvirzītajam Valsts prezidenta amata kandidātam Raimondam Vējonim, varbūtība, ka viņš turpmākos četrus gadus ieņems šo amatu, ir tikai 31% (likmes koeficients 2.80). Daudz lielāka iespēja tajā ir nokļūt cilvēkam, kura kandidatūra tiks paziņota dažas stundas pirms balsojuma, prognozē sporta totalizators viensviens.lv.

Varbūtība, ka prezidenta amatu ieņems cilvēks, kura vārds līdz šim nav oficiāli izskanējis, ir 56% (likmes koeficients 1.55).

Noskaidro, kādu prezidentu Latvijai vēlētos Tu!

2. Nākamā gada jostu savilkšanas budžets

2/8

Lasi vēl