Latvijā radītu unikālu ideju pamana starptautiski

Komentāri

Daudz jautrāk, aizraujošāk un ar krietni lielākiem panākumiem. Tā var raksturot galvenos ieguvumus Latvijā radītai datorprogrammai, kas palīdz bērniem mācīties runāt un attīstīt sejas muskulatūru. Programmas autore ir ieguvusi starptautisku finansējumu, kas palīdzēs ieceri novest līdz perfektam rezultātam. 

Programma “Cheek’s Up” uztur bērnā interesi un spēj motivēt jaunos pacientus, lai viņi atkārto vingrinājumus nepieciešamajā daudzumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču programma “Cheek’s Up” vēl ir tikai ceļā uz pilnību. Vēl ir jāiegulda daudz darba programmas pilnveidē.

Audiologopēde Ilze Zaharāne un viņas komandu pamanīja starptautiski ideju attīstītāji “Expo 2020”. Viņi logopēdiskās spēles izstrādei piešķīra līdzekļus, lai šo izgudrojumu varētu jau piedāvāt starptautiskā līmenī – interesentiem 2020. gada izstādē Dubaijā.

Ilze Zaharāne
audiologopēde, programmas ”Cheek’s up” autore

Tas bērniem ir daudz interesantāk, viņu uzmanību var noturēt daudz ilgāk nekā ar parastām metodēm.

Izstādei Dubaijā tiek būvēts jauns ciemats, paredzams, ka to pēc diviem gadiem apmeklēs 24 miljoni cilvēku, kuri meklē jaunas, interesantas idejas. Medicīniskā spēle “Cheek’s Up” izstādē noteikti atradīs ieinteresētus investorus, kas Latvijā radīto ideju spēs iznest visā pasaulē un palīdzēt miljoniem bērnu trenēt izrunu vai rīkles, vai sejas muskulatūru.

 

 

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl