Latvijā radītu unikālu ideju pamana starptautiski

Komentāri

Daudz jautrāk, aizraujošāk un ar krietni lielākiem panākumiem. Tā var raksturot galvenos ieguvumus Latvijā radītai datorprogrammai, kas palīdz bērniem mācīties runāt un attīstīt sejas muskulatūru. Programmas autore ir ieguvusi starptautisku finansējumu, kas palīdzēs ieceri novest līdz perfektam rezultātam. 

Programma “Cheek’s Up” uztur bērnā interesi un spēj motivēt jaunos pacientus, lai viņi atkārto vingrinājumus nepieciešamajā daudzumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču programma “Cheek’s Up” vēl ir tikai ceļā uz pilnību. Vēl ir jāiegulda daudz darba programmas pilnveidē.

Audiologopēde Ilze Zaharāne un viņas komandu pamanīja starptautiski ideju attīstītāji “Expo 2020”. Viņi logopēdiskās spēles izstrādei piešķīra līdzekļus, lai šo izgudrojumu varētu jau piedāvāt starptautiskā līmenī – interesentiem 2020. gada izstādē Dubaijā.

Ilze Zaharāne
audiologopēde, programmas ”Cheek’s up” autore

Tas bērniem ir daudz interesantāk, viņu uzmanību var noturēt daudz ilgāk nekā ar parastām metodēm.

Izstādei Dubaijā tiek būvēts jauns ciemats, paredzams, ka to pēc diviem gadiem apmeklēs 24 miljoni cilvēku, kuri meklē jaunas, interesantas idejas. Medicīniskā spēle “Cheek’s Up” izstādē noteikti atradīs ieinteresētus investorus, kas Latvijā radīto ideju spēs iznest visā pasaulē un palīdzēt miljoniem bērnu trenēt izrunu vai rīkles, vai sejas muskulatūru.

 

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl