Latvijā radītu unikālu ideju pamana starptautiski

Komentāri

Daudz jautrāk, aizraujošāk un ar krietni lielākiem panākumiem. Tā var raksturot galvenos ieguvumus Latvijā radītai datorprogrammai, kas palīdz bērniem mācīties runāt un attīstīt sejas muskulatūru. Programmas autore ir ieguvusi starptautisku finansējumu, kas palīdzēs ieceri novest līdz perfektam rezultātam. 

Programma “Cheek’s Up” uztur bērnā interesi un spēj motivēt jaunos pacientus, lai viņi atkārto vingrinājumus nepieciešamajā daudzumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču programma “Cheek’s Up” vēl ir tikai ceļā uz pilnību. Vēl ir jāiegulda daudz darba programmas pilnveidē.

Audiologopēde Ilze Zaharāne un viņas komandu pamanīja starptautiski ideju attīstītāji “Expo 2020”. Viņi logopēdiskās spēles izstrādei piešķīra līdzekļus, lai šo izgudrojumu varētu jau piedāvāt starptautiskā līmenī – interesentiem 2020. gada izstādē Dubaijā.

Ilze Zaharāne
audiologopēde, programmas ”Cheek’s up” autore

Tas bērniem ir daudz interesantāk, viņu uzmanību var noturēt daudz ilgāk nekā ar parastām metodēm.

Izstādei Dubaijā tiek būvēts jauns ciemats, paredzams, ka to pēc diviem gadiem apmeklēs 24 miljoni cilvēku, kuri meklē jaunas, interesantas idejas. Medicīniskā spēle “Cheek’s Up” izstādē noteikti atradīs ieinteresētus investorus, kas Latvijā radīto ideju spēs iznest visā pasaulē un palīdzēt miljoniem bērnu trenēt izrunu vai rīkles, vai sejas muskulatūru.

 

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl