Latvijā plosījies brāzmains vējš! Nolauzti koki un nodarīti postījumi ēkām

1 komentārs
Latvijā plosījies brāzmains vējš! Nolauzti koki un nodarīti postījumi ēkām
FOTO: LETA

Šodien Latvijā plosās brāzmains vējš, dienas laikā tas pieņēmās spēkā, un tas pierims tikai naktī, bet gaisa temperatūra pakāpeniski pazeminājās. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saistībā ar vēja radītām sekām saņēmis 15 izsaukumus, pārsvarā par vēja nolauztiem kokiem.

Visi izsaukumi reģistrēti Rīgas reģionā. Piecos gadījumos koki bija uzkrituši uz ceļa braucamās daļas, bet Nīcgales, Vietalvas un Ieriķu ielā koki bija uzkrituši uz automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sergeja Žoltoka hokeja skolas teritorijā krītošs koks saspiedis automašīnu un bojājis arī blakus esošās halles jumtu, savukārt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) galvenajai ēkai vēja brāzmas izsitušas stiklotās ieejas durvis. Apmeklētāji bija spiesti ēkā doties pa sānu durvīm.

Vairākos gadījumos vējš bija pārrāvis elektrības vadus, cik zināms, tad šobrīd bez elektrības ir 700 mājsaimniecību, savukārt kādai mājai norauts arī jumta fragments.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl