Latvija no Austrijas iepērk kaujas tehniku

Komentāri

Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām Latvija no Austrijas iegādāsies pašgājējhaubices, kā arī uguns vadības un apmācības platformas.

To paredz starp Latvijas Aizsardzības ministriju un Austrijas Aizsardzības un sporta ministriju parakstītais līgums. Pavisam iegādātas 47 kaujas tehnikas vienības. Latvija iegādājas lietotu tehniku, kura laika posmā 2003. gada līdz 2007. gadam tika modernizēta, bet pēc tam iekonservēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās kaujas tehnikas vienību iegāde ir nozīmīgs Nacionālo bruņoto spēku artilērijas papildinājums, kas ļaus uzlabot valsts aizsardzības spējas.

Saskaņā ar Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju vienas vienības izmaksas atkarībā no tās modifikācijas ir no 60 000 līdz 140 000 eiro.

Plānots, ka pirmās haubices Latvijai tiks piegādātas šā gada rudenī. Šobrīd Austrijā uzsākta arī Latvijas bruņoto spēku haubiču apkalpošanas speciālistu praktiskā apmācība par tehnikas izmantošanu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl