Komentāri

Šogad gandrīz divas reizes pieaudzis uz Bērnu uzticības tālruni saņemto zvanu skaits par seksuālo vardarbību. Pērn saņemti 117 zvani, bet šā gada deviņos mēnešos jau 208 zvani.

Eksperti mierina, ka tas neliecina par varmāku pieaugumu, bet par to, ka sabiedrība kļūst izglītotāka un drosmīgāka ziņot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēdīgākas ir citas tendences, netiklās darbībās tiek iesaistīti arvien mazāki bērni, jaunākie pētījumi liecina, ka jau 6 gadus veci bērni apmeklē pornosaitus, un tas var kļūt par sākumu seksuālai izmantošanai.

Populārāka kļuvusi arī pusaudžu meiteņu šantāža, piespiežot uz seksuāliem kontaktiem, nofilmējot šo situāciju un vēlāk draudot ar šo materiālu izplatīšanu skolā nepakļaušanās gadījumā.

Psiholoģisku traumu seksuāli izmantotiem bērniem rada arī vecāku vienaldzība un neticība viņu stāstītajam, tādēļ arī uz uzticības tālruni zvana simtiem cilvēku, policiju iesaistīt gatavs retais un par seksuālu izmantošanu tiek ierosināti vidēji 40-50 kriminālprocesi gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl