Komentāri
Latvija Krievijai izdod vīrieti, kurš tiek vainots Sočos notikušas slepkavības atbalstīšanā
FOTO: SCANPIX

Latvijas Valsts policija (VP) pagājušajā nedēļā Krievijai izdevusi vīrieti, kurš apsūdzēts par Sočos notikušas slepkavības atbalstīšanu. VP preses pārstāvis Toms Sadovskis apstiprināja, ka 20. maijā VP konvojs nodeva Krievijas likumsargiem starptautiskajā meklēšanā izsludinātu 1972. gadā dzimušu vīrieti.

No publiski pieejamās informācijas izriet, ka valdība 19. maijā nolēma Krievijai izdot Temuru Matuu.

VP pērn martā izplatītajā preses paziņojumā raksta, ka 1972. gadā dzimušo vīrieti starptautiskajā meklēšanā 2013. gadā bija izsludinājis Krievijas Interpola birojs. Vīrietis starptautiskā meklēšanā bija kopš 2013. gada 10. aprīļa saistībā ar apsūdzībām par slepkavības atbalstīšanu organizētā grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Kā norādīts Krievijas Interpola biroja paziņojumā, vīrietis 2011. gada martā Sočos piedalījies pasūtījuma slepkavībā, novērojot upuri un dodot signālu slepkavības izdarītājiem par upura ierašanos kādā kafejnīcā.

Pēc šā signāla slepkavības izdarītāji ieradās norādītajā kafejnīcā un ar klusinātājiem aprīkotām pistolēm ar sešiem šāvieniem nogalināja upuri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl