Komentāri

Neatkarīgi no likumā noteiktā Latvijā joprojām ir brīvi pieejamas nelicencēto interneta azartspēļu vietnes, kas par savu darbību nemaksā nodokļus. Par to balsis ceļ legālais azartspēļu bizness.

Lai gan jau vairākus gadus ar likumu ir noteikts nelicencētās azartspēļu vietnes bloķēt, ne visi interneta pakalpojumu sniedzēji to dara. Brīvi pieejama ir vairāk nekā trešā daļa šādu vietņu, savukārt vēl lielākam skaitam iespējams piekļūt no bloķēto saišu apakšsadaļām. Spēļu uzraugu darbu kavē arī sāņu manevri, kas liedz vietnes bloķēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tiek mainīti domēnu vārdi, notiek, tā saucamo, spoguļserveru izmantošana. Ir atšķirīgas IP adreses mājas lapai, mobilajai lapai un lejupielādes aplikācijām,” norāda Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas priekšniece Signe Birne.

“Kādēļ cilvēkiem nevajadzētu spēlēt nelegālajās vietnēs? Jūs pakļaujat sevi riskam ne tikai zaudēt savu naudu, bet arī laimestu, iespējams, negūsiet,” piebilst Spēļu biznesa asociācijas valdes loceklis Andis Jacino.

Uzraugošā inspekcija vēlas, lai tai palielinātu pilnvaras un tā varētu piemērot sodus par šo spēļu lapu nebloķēšanu. Jāpiebilst, ka pēdējos gados būtiski auguši arī legālo interaktīvo azartspēļu pakalpojumu sniedzēju ieņēmumi. Pašlaik tie Latvijā nopelna ap 28 miljoniem eiro gadā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl