Komentāri
Latvijā ir arī gadījumi, kad sievietes izmanto mazus zēnus
FOTO: LETA

Latvijā ir bijuši pedofilijas gadījumi, kad varmākas ir bijušas sievietes, tā intervijā radio Baltkom atzina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas direktore Laila Rieksta-Riekstiņa.

”Sūdzības pārsvarā ir par vīriešiem, bet ir gadījumi, kad sievietes izmanto mazus puikas, protams, šādu gadījumu ir daudz mazāk. Jāpiebilst, ka cilvēkiem ir tādas noslieces. Šādas personas meklē darbu, kurā ir kontakts ar bērniem,” piebilda Rieksta-Riekstiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Speciālisti, kuru ikdiena ir darbs ar vardarbībā cietušiem bērniem norāda, ka seksuālā vardarbība pret bērniem ir daudz izplatītāka, nekā cilvēki ir pieraduši domāt. Šobrīd skaļi izskan Liepājas gadījums, kas izsaucis sabiedrības sašutumu – kā tas vispār bijis iespējams, taču bērnu krīzes centrā tā ir ikdiena.

Un runa nebūt nav par pusaudžiem. Seksuāli izmantoti galvenokārt tiek pirmsskolas vecuma bērni. Jaunākajam seksuālās vardarbības upurim bijuši vien deviņi mēneši – stāsta Dardedzes speciāliste.

Turklāt varmāka bērnam nebūt nav svešs, bet gan ļoti labi pazīstams cilvēks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl