Latvijā ir apmēram 4000 kilometru neizmantotu ceļu

1 komentārs

Latvijā ir aptuveni 4000 kilometru tādu ceļu, kas praktiski netiek izmantoti, tā intervijā “900 sekundēm” atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis.

“Latvijas Valsts ceļi” sadarbībā ar apgādu “Jāņa sēta” veikuši apjomīgu pētījumu, kurā teju puse valsts un vietējas nozīmes ceļu Latvijā atzīti par sliktā un ļoti sliktā stāvoklī esošiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augulis skaidroja, ka neizmantotie ceļi lielākoties pieder pašvaldībām vai ir vietējas nozīmes. Ņemot vērā pētījumu, šiem ceļiem tiks būtiski samazināta uzturēšanas intensitāte. “Labi, protams, ir, ka mēs uzturam kādu ceļu, kas iet uz mežu sēņotājiem, bet droši vien šiem ceļiem uzturēšanas intensitāte vairs nebūs tik liela kā šobrīd,” sacīja satiksmes ministrs.

Paredzēts, ka nākamgad ceļiem atvēlēs 30 miljonus eiro, ar ko cer izremontēt 300 kilometrus ceļu.

Intervija ar Uldi Auguli

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Interesanti, kas tos ceļus dabā redzēja un novērtēja, vai tik atkal nebrauca pa karti kabinetos.Kaut nu Augulim nebūtu tāpat kā Aseradenam un Reiram, kuri nepārzina, kas notiek vai nenotiek viņu saimniecībās, tāpat kā Šadurskis, kas, matemātikas prof.būdams, tikai videjo aritmētisko reķina, tālāk netiek.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl