Komentāri
Latvijā ik gadu bezvēsts pazūd vidēji 800 cilvēku! Lielu daļu neizdodas atrast
FOTO: LETA

Latvijā gada laikā pazūd no 700 līdz 900 cilvēku. Aptuveni simtu no viņiem tā arī neatrod – nedz dzīvus, nedz mirušus.

Saskaņā ar Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Personu meklēšanas nodaļas priekšnieka vietnieka Andreja Čerņaka sniegto informāciju dažus Latvijā pazudušos cilvēkus likumsargi meklē piecus un pat 10 gadus (tas ir maksimālais laiks, cik ilgi saskaņā ar likumu Latvijā meklē bezvēsts pazudušo).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja cilvēks ir gados (vecāks par 65 gadiem) – tad pēc pieciem gadiem meklēšana tiek pārtraukta, bet jauni un vidēja vecuma cilvēki meklēšanā var atrasties 10 gadus. Kamēr viņus neatradīs – dzīvus vai mirušus.

Saskaņā ar Valsts policijas statistikas datiem katru gadu Latvijā pazūd no 700 līdz 900 cilvēku. Tā 2010. gadā mūsu valstī bezvēsts pazuda 851 cilvēks, 2011. gadā – 870, 2012. gadā bezvēsts pazudušo bija jau būtiski mazāk – 731. Savukārt 2013. gadā viņu skaits pieauga gandrīz par simtu un sasniedza jau 814.

2014. gadā valstī bija reģistrēts 701 bezvēsts pazudušais, bet 2015. gadā – 730.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl