Latvijā ieradušies Spānijas karavīri un militārā tehnika

2 komentāri

Šodien Rīgas ostā ieradās Spānijas bruņoto spēku karavīri, militārā tehnika un ekipējums. Spānijas karavīri ir daļa NATO daudznacionālās kaujas grupas, kas mūsu valstī uzturēsies līdz janvārim.

Vairāk nekā 300 Spānijas karavīru ieradās Latvijā jau piektdien, bet šodien Rīgas ostā nogādāta Spānijas bruņoto spēku tehnika, tostarp tanki, kājnieku kaujas mašīnas, atbalsta tehnika, kā arī inženieru un loģistikas tehnika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Huans Katrovjeho Garsija
Pulkvežleitnants

Šodien mēs saņēmām kaujas tehniku un loģistikas tehniku, kā arī konteinerus, kuros ir tehnikas apkopei un uzturēšanai nepieciešamie materiāli. Vēlos uzsvērt, ka šodien uz Latviju tika nogādātas kājnieku kaujas mašīnas un tanki, kas ir aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām. Tas ir Spānijas ieguldījums NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupā Latvijā.

Bruņoto spēku tehnika šodien un rīt tiks transportēta uz Ādažu bāzi, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar iespējamiem īslaicīgiem satiksmes apgrūtinājumiem. Atgādinām, ka pērn NATO samitā Varšavā NATO valstu un valdību vadītāji apstiprināja vienošanos par daudznacionālo bataljona līmeņa kaujas grupu izvietošanu Baltijas valstīs un Polijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl