Latvijā ieradusies kara tehnika no Vācijas

Komentāri
Latvijā ieradusies kara tehnika no Vācijas
FOTO: LETA

Vairāk nekā 20 kāpurķēžu un 15 riteņu tehnikas vienību, kā arī konteineri ar ekipējumu no Vācijas uz Latviju tika nogādāti pa dzelzceļu un izkrauti Garkalnes dzelzceļa stacijā.

Šodien pēc izkraušanas Vācijas Bruņoto spēku tehnika devās uz Ādažu bāzi. Veicot tehnikas pārvietošanu, vienlaikus tika vingrinātas un pārbaudītas arī civilmilitārās sadarbības iemaņas.

Vingrinājuma norisē iesaistījās arī Ādažu novada dome, Latvijas Valsts ceļu un Rīgas mežu pārstāvji. Vācijas karavīri rotācijas kārtībā atrodas Latvijā jau kopš augusta un piedalās kopīgās militārās mācībās un treniņos kopā ar Latvijas un citu sabiedroto valstu bruņoto spēku karavīriem.

Šo pēcpusdien stāvlaukumā pie Ādažu novada domes ēkas iedzīvotāji varēja aplūkot Vācijas Bruņoto spēku bruņutehniku un tikties ar karavīriem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl