Komentāri
Latvijā ieradušies Eiropas Savienības centrālo banku vadītāji
Foto: AFP / LETA

Nozīmīgākais eirozonas finanšu tirgus notikums otrdien sākas Rīgā – Latvijā ieradušies Eiropas Savienības centrālo banku vadītāji, lai izbraukuma sēdē apspriestu šobrīd eirozonā aktuālo.

Parasti padomes tikšanās notiek divas reizes mēnesī Frankfurtē pie Mainas, Vācijā, bet reizi gadā tā notiek citā valstī. Pērn izbraukuma sēde norisinājās Tallinā, bet šogad 19 eirozonas valstu centrālo banku vadītāji un Eiropas Centrālas bankas pārstāvji tiekas Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā gan joprojām nepiedalīsies korupcijā aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, kam šobrīd piemērots aizliegums pildīt amata pienākumus. Arī Eiropas Savienības Tiesa vēl nav izlēmusi, vai Latvijas varasiestādes ir pārkāpušas likumu, nosakot šādu aizliegumu.

Latvijas puse tiesā skaidroja, ka Rimšēviča pienākumu izpildītāja ir vietniece Zoja Razmusa, tādēļ nevajadzētu rasties jautājumam par juridisko pēctecību.

Tikmēr Eiropas Centrālā banka vēlas, lai tiktu atjaunotas Rimšēviča pilnvaras pieņemt lēmumus par eirozonas monetārās politikas jautājumiem un banku uzraudzību.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl