Latvijā ieradīsies NATO ģenerālsekretārs

Komentāri

Drīzumā Latviju ar savu klātbūtni pagodinās jaunais NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Viņš Latvijā ieradīsies ceturtdien, 20. novembrī, apstiprināja premjerministre Laimdota Straujuma.

Galvenais sarunu temats būs ”perspektīvie NATO plāni” un ”perspektīvā sadarbība”, sacīja L. Straujuma. Premjerministre akcentēja, ka ar NATO ģenerālsekretāru neparedzēti sarunu temati netiek plānoti – ”nekas ārpus notiekošā”. Viens no sarunu tematiem būs arī krīze Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

L. Straujuma uzsvēra, ka Latvija ir ļoti pateicīga NATO. Sadarbību uzskatāmi varēja vērot 18. novembra parādes laikā, kad tajā soļoja daudzu sadarbības valstu karavīri.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka par NATO jauno ģenerālsekretāru kļuvis bijušais Norvēģijas premjerministrs Jenss Stoltenbergs. Viņš šajā amatā stājās 1. oktobrī. J. Stoltenbergs ir NATO 13. ģenerālsekretārs kopš alianses dibināšanas 1949. gadā un pirmais Norvēģijas pārstāvis šajā amatā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl