Latvija gatava starptautiskajai izstādei Kazahstānā “Astana Expo 2017”

Komentāri

Nupat pabeigta Latvijas paviljona būvniecība, realizētas ieceres interesantā veidā pastāstīt par Latviju un tās lielākajiem dārgumiem.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs lēsa, ka paviljonu no izstādes atklāšanas dienas 10. jūnijā līdz noslēgumam 10. septembrī apmeklēs vismaz 110 tūkstoši cilvēku, un uzņēmējiem, kas šoreiz par saviem līdzekļiem pārstāvēs Latviju šajā izstādē, izdosies atgūt savas investīcijas ilgtermiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākais finansējuma sniedzējs ar 400 000 ir “Latvijas Dzelzceļš”, kas izstādes laikā prezentēs ūdeņraža lokomotīves prototipu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl