Latvija gatava starptautiskajai izstādei Kazahstānā “Astana Expo 2017”

Komentāri

Nupat pabeigta Latvijas paviljona būvniecība, realizētas ieceres interesantā veidā pastāstīt par Latviju un tās lielākajiem dārgumiem.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs lēsa, ka paviljonu no izstādes atklāšanas dienas 10. jūnijā līdz noslēgumam 10. septembrī apmeklēs vismaz 110 tūkstoši cilvēku, un uzņēmējiem, kas šoreiz par saviem līdzekļiem pārstāvēs Latviju šajā izstādē, izdosies atgūt savas investīcijas ilgtermiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākais finansējuma sniedzējs ar 400 000 ir “Latvijas Dzelzceļš”, kas izstādes laikā prezentēs ūdeņraža lokomotīves prototipu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl