Latvijā gaidāma apmākusies diena ar nelieliem nokrišņiem

Komentāri

Ceturtdien, 19. decembrī, Latvijā gaidāma apmākusies diena ar pavisam nelieliem nokrišņiem: lietu un valsts ziemeļos arī kādu sniega pārslu. Valsts galējos austrumos – atkala.

Pūtīs mērens R, DR vējš. Gaisa temperatūra būs no nulles austrumu pierobežā līdz 4-5 grādiem valsts centrālajā un rietumu daļā. Valsts rietumu un centrālajā daļā sniegs kusīs, bet, tā kā stipri nelīs, kušanas process nenotiks ļoti strauji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Medicīniskā laika prognoze otrā – labvēlīga.

Nedēļas nogale: atkusnis turpināsies, ar nelieliem nokrišņiem un stiprāku R, ZR vēju.

Nakts temperatūra būs tuva nullei; aukstākajā naktī uz svētdienu gaiss atdzisīs līdz -5 grādiem. Dienā temperatūra pakāpsies līdz 3-4 grādiem.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl