Komentāri
Latvijā fiksēti jau četri darījumi, kas varētu būt saistīti ar terorisma atbalstīšanu
FOTO: LETA

Liels saņemto ziņojumu skaits par iespējamu naudas atmazgāšanu, bet maz līdz tiesai nonākušu lietu. Šāda problēma konstatēta attiecībā uz finanšu izlūkošanas jeb Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta darbu.

Šodien par to, kā tiesībsargājošās iestādes strādā ar dienesta nosūtītajiem materiāliem, spriedīs Saeimā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienests ik gadu no bankām saņem 17 līdz 18 tūkstošus ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem. Tas tālāk par saviem atklājumiem informē attiecīgās iestādes, piemēram, par vērienīgām nodokļu izkrāpšanas shēmām vai hakeru bankās nozagtās naudas pārskaitījumiem.

Pērn nosūtīti 340 materiāli, bet zināms, ka tiesās izskatīti 27 kriminālprocesi.

Pērn dienests arī pirmo reizi informējis Drošības policiju par darījumiem, kas varētu būt saistīti ar terorisma atbalstīšanu un finansēšanu.

Šogad šādu materiālu skaits pieaudzis – četros mēnešos tādi nosūtīti jau četras reizes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl