Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu

Komentāri
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu
FOTO: LETA

Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20. vietu no 36. vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.

Jaunākajā pētījumu institūta “Heritage Foundation” un laikraksta “Wall Street Journal” gadskārtējā pētījumā par ekonomisko brīvību 180 pasaules valstīs un teritorijās Igaunija ieņem 6. pozīciju pretstatā 9. vietai pērn, bet Lietuva no 13. pozīcijas atkāpusies uz 16. vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reģionālajā Eiropas reitingā Latvija ieņem 11. vietu, Igaunija ierindojas otrajā pozīcijā aiz Šveices, bet Lietuva ir 8. vietā.

Latvija piedzīvojusi lejupslīdi rādītājos par valdības izdevumiem, nodokļu slogu, tirdzniecības brīvību un investīciju brīvību, bet saglabājusi pozīcijas rādītājos par tiesu sistēmas efektivitāti, fiskālo veselību un finanšu brīvību.

“Apspiesto” valstu kategorijā ir 23 valstis, tostarp Afganistāna (163. vieta), Ukraina (166.vieta), Eritreja (176. vieta), Kuba (178. vieta), Venecuēla (179. vieta). Pēdējo – 180. – vietu reitingā ieņem Ziemeļkoreja.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl