Komentāri

Valsts policija (VP) kopš aprīļa pastiprināti kontrolē transportlīdzekļu vadītājus uz autokatastrofām bagātā autoceļa Tīnūži-Koknese. Tikmēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) uz šā autoceļa sola izvietot stacionāros fotoradarus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni 60 kilometrus garā ceļa posma pārbūvei un izbūvei tika atvēlēti 66 miljoni latu. Kopš jaunā maģistrāle nodota ekspluatācijā, uz tās notikuši 20 ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem, kur ievainoti 34, bet bojā gājuši 12 cilvēki.

Latvijas Valsts ceļi pasūtījuši auditus, lai noteiktu šosejas kvalitāti un atklājies, ka tā ir vislabākajā kārtībā un būtiski uzlabojumi nav nepieciešami.

Laikā, kad Bez Tabu filmēšanas komanda atradās pie šosejas, raidījums kļuva par aculieciniekiem vairākiem bīstamiem apdzīšanas manevriem.

Gaišreģis Aldis Ķeviņš norāda, ka Latvijā ēkas un ceļi tiek būvēti uz senkapiem, kas joprojām izstaro enerģiju.

Šobrīd uz šosejas novietots viens fotoradars, nākotnē plānots to skaitu palielināt, bet kad tas notiks, neviens neņemas prognozēt.

Skaties video!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl