Latvijā atklāti vēl 16 ar Covid-19 saslimušie; vairums no tiem Mārsnēnu sociālās aprūpes centrā

Aizvadītajā diennaktī Latvijā ir atklāti 16 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, tostarp 14 no tiem – slimības plaši skartajā sociālās aprūpes centrā “Mārsnēni”, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Gunta Rozenberga

  Gunta Rozenberga

  Sargā šim ar gaišām domām, patiesu prieku, sevi un līdzcilvēkus ♥️♥️♥️Dievs mūs kristiešus sargās👃🌞👃
 • Dace

  Dace

  Covid19 sekām vajadzētu būt pansionātu un aprūpes namu slēgšana.Šīs iestādes nepilda savu funkciju.Veci ļaudis tur dzīvo lai būtu drošībā un medicīniski aprūpēti,taču izrādās,ka tur viņi ir neaizsargāti.Iesaku šīs iestādes nomainīt ar institūciju,kas aprūpē katru vienu vecu cilvēku viņa mājvietā.Vajadzēs nedaudz vairāk darbinieku kā vienā pansionātā,bet toties nebūs jāuztur pansionāta ēkas.Galu galā vecu cilvēku aprūpei naudu žēlot nevajadzētu.Kā gan infekcija var iekļūt pansionātos kur tiek ievērotas sanitārās normas un karantīna ? Vai tiešām to ievazā ar nolūku ????
 • #

  #

  Policija uzsākusi resoriskās pārbaudes,diez ko apcietinās-vīrusu?! Vispār nožēlojami liekas,tas kā šis kovids var tikt aprūpes namos,pansionātos (tieši pie cilvēkiem gados,visās valstīs), ja tie tika jau no paša sākuma ļoti uzraudzīti un sargāti!!!
  • Funktieris

   Funktieris

   Policja inficēs vainīgos un aizdomās turētos ar vīrusu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!