Latvijā atgriežas ziema un sniegs

Komentāri

Latvijā šonakt un rīt sola spēcīgu snigšanu un Kurzemē pat sniega vētru.

Valsts teritorijas lielākajā daļā šajā diennaktī uzsnidzis vismaz viens centimetrs sniega. Galvaspilsētā – pat 9 centimetri, citviet no 3-4 līdz 5-6 centimetriem sniega. Vairums cilvēku ziemīgos laikapstākļus uztver ar prieku un optimismu, taču sētnieki par intensīvo snigšanu nepriecājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meteorologi prognozē, ka tuvākajā diennaktī no Skandināvijas pussalas pāri Baltijas jūras dienvidiem virzīsies aktīvs ciklons un pastiprināsies austrumu puses vēji.

Jau šonakt sākot no DR rajoniem pāri Latvijai virzīsies mākoņi un spēcīgs putenis.

Video

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl