Komentāri
Latvijā aizturēti divi ASV par kibernoziegumiem meklēti vīrieši
FOTO: LETA

Latvijas Valsts policija sadarbībā ar ASV kolēģiem aprīļa beigās aizturējusi divus vīriešus pret kuriem ASV notiek izmeklēšana par noziedzīgiem nodarījumiem kibernoziedzības jomā, informē Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica.

Abi vīrieši aizturēti Latvijā “ciešā sadarbībā” ar ASV kolēģiem, norādīja Jurēvica.

Ņemot vērā, ka izmeklēšana ASV joprojām turpinās un procesa virzītājs ir ASV tiesībsargājošās iestādes, plašāku informāciju Jurēvica nesniedza. Līdz ar to nav zināms, kādi noziegumi tiek inkriminēti, kā arī kāda ir aizurēto pilsonība.

Tāpat netiek izpausts, vai aizturēšana bijusi saistīta ar to, ka abas personas nejauši aizturētas, jo bija izsludinātas starptautiskajā meklēšanā vai arī tā bijusi abu valstu kopīga iepriekš ieplānota operācija.

Ar personu izdošanas jautājumiem nodarbojas prokuratūra.

Jau vēstīts, ka iepriekšējos gados Latvijā meklēti vietējie iedzīvotāji, kurus ASV puse vainoja kibernoziegumos. Pazīstamākā persona bija Deniss Čalovskis, kurš Latvijā tika aizturēts 2012.gada novembrī, bet 2015.gada februārī izdots ASV. Pēc soda izciešanas Čalovskis atgriezās Latvijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl