Komentāri
Latvijā aizturēti divi ASV par kibernoziegumiem meklēti vīrieši
FOTO: LETA

Latvijas Valsts policija sadarbībā ar ASV kolēģiem aprīļa beigās aizturējusi divus vīriešus pret kuriem ASV notiek izmeklēšana par noziedzīgiem nodarījumiem kibernoziedzības jomā, informē Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica.

Abi vīrieši aizturēti Latvijā “ciešā sadarbībā” ar ASV kolēģiem, norādīja Jurēvica.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka izmeklēšana ASV joprojām turpinās un procesa virzītājs ir ASV tiesībsargājošās iestādes, plašāku informāciju Jurēvica nesniedza. Līdz ar to nav zināms, kādi noziegumi tiek inkriminēti, kā arī kāda ir aizurēto pilsonība.

Tāpat netiek izpausts, vai aizturēšana bijusi saistīta ar to, ka abas personas nejauši aizturētas, jo bija izsludinātas starptautiskajā meklēšanā vai arī tā bijusi abu valstu kopīga iepriekš ieplānota operācija.

Ar personu izdošanas jautājumiem nodarbojas prokuratūra.

Jau vēstīts, ka iepriekšējos gados Latvijā meklēti vietējie iedzīvotāji, kurus ASV puse vainoja kibernoziegumos. Pazīstamākā persona bija Deniss Čalovskis, kurš Latvijā tika aizturēts 2012.gada novembrī, bet 2015.gada februārī izdots ASV. Pēc soda izciešanas Čalovskis atgriezās Latvijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl