Komentāri

Tehnoloģiju izstrādātājs “HansaMatrix” sācis darboties Silīcija ielejā ASV, un secināts, ka turienieši neesot galvas tiesu pārāki par inženieriem Latvijā.

Osmanis norāda, ka visas nelaimes rodas no salīdzināšanas, ka kaimiņam zāle zaļāka un āboli garšīgāki. Latvijā būt uzņēmējam nebūt nav tik slikti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilmārs Osmanis

Ilmārs Osmanis
augsto tehnoloģiju izstrādātāja ”Hansamatrix” valdes priekšsēdētājs

Mēs esam uzsākuši projektus Silīcija ielejā. Nav tur ģeniālāki cilvēki nekā Latvijā, viņi nav ne par kapeiku gudrāki. Arī augstu universitāšu beidzēji, zinātņu doktori nav ne par kapeiku gudrāki par mūsējiem. Ir ļoti daudz neveiksmju, par kurām mēs neuzzinām. Daudzi tehnoloģiju cilvēki daudz blefo, jo viņiem jāpārdod savs darbs. Pie mums ir bail kaut ko par daudz labu pateikt par sevi. Mēs visu gribam varēt garantēti.

Osmaņa ieskatā, Latvijā novērojama nacionāla īpatnība uzskatīt sevi par sliktākiem. Uzņēmējs norāda – nevajag gaidīt, kad viss iekritīs rokās, bet gan strādāt.

 Uzņēmēja citāts:

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl