Latviešu sievietes un vīrieši lauž šķēpus, kas ir seksīgākais ziemas sporta veids! piedāvā beteodati.lv

1 komentārs

Neticami, bet fakts! Lai gan ziema maz asociējas ar ko seksīgu, tomēr, ja šiem abiem vārdiem velk paralēles, tad tagad ir noskaidrots, kurš no ziemas sporta veidiem latviešiem šķiet tas seksīgākais. Šajā kategorijā tika nominēti daudzi – kamaniņu divnieki, daiļslidošana, bobslejs, ziemas peldēšana, frīstails, biatlons un hokejs.

Saskaņā ar informatīvi izklaidējošā portāla beteodati.lv* un pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas rezultātiem Latvijas iedzīvotāji atzinuši, ka no visiem iepriekš minētajiem variantiem aptaujāto starpā iezīmējies līderis – 54,6% respondentu par seksīgāko ziemas sporta veidu Latvijā atzinuši daiļslidošanu! Šis sporta veids aiz sevis otrajā vietā atstāj ziemas peldēšanu, bet trešajā – kamaniņu divniekus.

Pie saviem secinājumiem centās nonākt arī radio SWH rīta personība, improvizācijas teātra ”Spiediens” aktrise Sanda Dejus, improvizācijas teātra ”Spiediens” aktieris Juris Kozlovskis un režisors, ”Spēlmaņu nakts” speciālbalvas ieguvējs Jurijs Djakonovs, savā starpā izspēlējot mēmo šovu, kur arī noskaidroja, kurš sporta veids tas varētu būt! Kā viņiem veicās? Skaties augstāk pievienotajā video!

Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš akcentē, ka šajā aptaujā redzamas diezgan būtiskas domstarpības sieviešu un vīriešu vidū. Vīrieši diezgan pārliecināti atbildējuši, ka tā ir daiļslidošana, bet sievietes seksīgumu ierauga vairākos sporta veidos, īpaši hokejā. Arī bobslejā sievietes saskata vairāk seksīguma nekā vīrieši. Vairāk skaties augstāk pievienotajā video.

Ja skatās atsevišķi respondentus, kuru sarunvaloda ģimenēs ir latviešu, bet kuriem krievu valoda, tad arī tur domas dalās. No krieviski runājošiem tikai retais hokejā saskata ko seksīgu. Ja iepriekš latviešu sievietes hokejā saskatīja vairāk seksīguma nekā vīrieši, tad arī starp latviski un krieviski runājošām sievietēm tieši latvietes ir pārsvars, kas hokejā redz seksīgumu! Un, ja analizējot šos visus datus saliek kopā, tad izrādās, ka latviski runājoša, laukos dzīvojoša sieviete ir tieši tā, kura hokeju uzskata par seksīgu.

Atgriežoties pie pirmās vietas ieguvējas – daiļslidošanas –, tad to kā seksīgāko ziemas sporta veidu visvairāk respondentu atzinuši vecuma grupā no 45–54 gadiem. Vismazāk šis variants uzrunājis jauniešus vecuma grupā no 18–24 gadiem.

Iedzīvotāju web aptauja tika veikta iepriekšējā gada novembrī, aptaujājot 1005 iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 75 gadiem.

*BeteoDATI – sabiedrības viedoklis par nenopietni izklaidējošiem jautājumiem nopietnā interpretācijā sadarbībā ar SKDS.

1 komentārs