Latviešu grumpy cat Arnoldiņš meklē gādīgu saimnieku

3 komentāri
Latviešu grumpy cat Arnoldiņš meklē gādīgu saimnieku
Foto avots: facebook.com/triinite

Kaķītis Arnoldiņš pēc aprūpes gādīgās dzīvnieku draugu rokās ilgojas pēc saimnieka, ar kuru varētu kopā pavadīt laiku – kopā skatīties TV, lasīt grāmatas un vienkārši laiskoties! – raksta dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvji.

“Arnoldiņš ir kastrēts, atblusots, attārpots. Aptuveni 5 gadus vecs. Kaķīša nieru rādītāji ir pasliktināti, tāpēc Arnoldiņam visu laiku būs jāēd ārstnieciskā barība nierēm. Viņš ir aktīvs un dzīvespriecīgs, kurš grib ļoti, ļoti dalīties ar savu mīlestību!” raksta dzīvnieku draugi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arnoldiņu atrada kāda sieviete, kas nogādāja kaķīti aprūpē. Sākotnēji kaķīša stāvoklis bija ļoti bēdīgs.

“Ja esi gatavs dot mājas vai pagaidu mājas, lūdzu, sazinies, 20244187! Transports runājams. Lūdzu dalies, lai Arnoldiņš ātrāk tiek siltās, gādīgās un mīlošās mājās!” raksta dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte pārstāvji.

Foto avots: facebook.com/triinite

Foto avots: facebook.com/triinite

TOP komentāri

 • :(((
  +1 +1 0

  :(((

  Кто додумался такого милашку, такого несчастного ласкового и по виду и по поведению назвать Злым ВОрчливым Сердитым котом????
  Такого Лапочку???
  нет слов....
 • Tape
 • Nu....
  0 0 0

  Nu....

  Latviešu GRUMPY (???) cat.
  ("grumpy" - злой, сердитый, сварливый, раздражительный).

  Вот что пишут те, кто видел его, кто его спасал:

  "Kaut viņš ir ļoti, ļoti, ļoti novārdzis, viņš sievietei burtiski iekrampējās klēpī, maigi bez nagiem....pieplaka, lai tik viņu nelaistu vaļā" --- Котик ЗЛОЙ ?????

  "Un tas mīļums, tā murrāšana..viņš pilnīgi medī cilvēka skatienu" - Сварливый?????


  "Arnoldiņš apbrīnojami iecietīgs un paļāvīgs. Ļāvās visam, kas vien bija nepieciešams (осмотр врача, горькие лекарства, шприцы и тп.), viņš murrāja. To vienaldzīgi nebija iespējams noskatīties! " - это раздражительный????

  Само воплощение терпения, покорности, жажды любви и ласки! и к такой настрадавшейся, к такой милейшей мордашке прилепить это английское злобное, но популярное grumpy !!...
  Maya tvaya ņipanimay!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl