2 komentāri

Šova Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki, apmeklējot Stambulu, devās izpētīt pilsētas pasaulslaveno tirgu. Dalībniekiem bija iespēja pārliecināties, ka pirkt slavenu zīmolu preces – tas ir tāpat, kā pirkt kaķi maisā.

Stambulas tirgus ir viens no vecākajiem un lielākajiem pasaulē. Tajā ir vairāk nekā 60 ielu, padsmit mošeju, simtiem veikalu un darbnīcu. Un, protams, arī krāpnieku. Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki nolēma ”no rokām” iegādāties pasaulslavenu zīmolu smaržas. It kā jau ceļotāji nojauta, ka tiks apkrāpti, bet tomēr cilvēciskā ziņkāre un par lētu naudu nopirkt kāroto lietu lika ceļotājiem riskēt. Kas atradās smaržu kārbiņā – skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • ZZ
  0 0 0

  ZZ

  nu pilnīgi vārdus no mutes izcēlāt, uzvaru pelnījuši visi pārējie ceļotāji, sirmais kungs it īpaši, Baibai galīgi garām
 • Inese
  0 0 0

  Inese

  Labdien,
  Būtu interesanti arī zināt ko paši dalībnieki domā skatoties uz sevis no malas, vai arī - skatītāju vērtējums, vai arī ko teiktu profesionāli gidi un kā vērtētu šos dalībniekus. Esmu diezgan maz skatījusies šo raidījumu, jo TV skatos reti, tāpēc arī biju šādu raidījumu palaidusi garām.
  Brauciens uz Turciju - biju ļoti pārsteigta - sākotnēji kolosālākā grupa salasījusies, bet.... Baiba - kura vispār kā gids bija nu..... nekāds, varētu tikai novērtēt kā grupas vadītājs kurš nogādāja tikai grupas biedrus noteiktā vietā, dabūja no visiem dalībniekiem pārspīlētu labas atzīmes, bet... piem. vecākais kungs, kurš (pašlaik) vienīgais kurš bija kārtīgi sagatavojies (vismaz varēja visvairāk pastāstīt par Turciju), saņēma vismazāko novērtējumu - un uzbraucienu viņam netrūka!
  Vai nu tā ir latviešu skaudība vai mantkārība (ieliekot pretiniekam zemāku atzīmi, iegūs varbūt lielo balvu - Tallinka kruīzu!!!)
  Interesanti būtu, kā vērtētu viņi paši sevi - skatoties uz sevis un salīdzinot ar citiem????

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl