Latvieši ar zviedriem sadarbosies, apmācot zemessargus

Komentāri
Latvieši ar zviedriem sadarbosies, apmācot zemessargus
Foto: LETA

Tiek plānots stiprināt Latvijas un Zviedrijas sadarbību militāro mācību jomā, īpaši zemessargu mācībās, kā arī attīstīt politiski militāro dialogu, pirmdien, 24. novembrī, vienojās Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Zviedrijas karalistes aizsardzības ministrs Pēteri Hultkvists.

Tikšanās laikā abu valstu aizsardzības ministri pārrunāja iespējas attīstīt ciešāku Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību drošības jomā, īpašu uzmanību pievēršot Latvijas kontingenta dalībai Zviedrijas vadītajā Eiropas Savienības Kaujas grupā 2015. gada pirmajā pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat R. Vējonis aicināja Zviedrijas kolēģi izvērtēt iespēju attīstīt sadarbību starp Latvijas Jūras spēku flotili un Zviedrijas Jūras spēkiem, kā arī meklēt labākos risinājumus informācijas apmaiņai.

Zviedrijas aizsardzības ministrs Pēteri Hultkvists, kurš 24. novembrī ieradās Latvijā vienas dienas darba vizītē, tikās arī ar Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieku ģenerālmajoru Juri Zeibārtu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl