Latvenergo klientu apkalpošanas centrā nav labierīcību

Komentāri

Ja iepriekš izdzertas pāris kafijas tases, labāk uz Latvenergo klientu apkalpošanas centru nedoties, jo tajā nav labierīcību, kas pieejamas centra apmeklētājiem.

Izrādās, ka tualetes nav nedz Latvenergo klientu centrā Mūkusalas ielā, nedz Brīvības gatvē, noskaidroja raidījums Bez Tabu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, apkalpojošais personāls ir gana laipns, lai vajadzības gadījumā klientu aizvestu uz tuvējo interneta veikalu (Mūkusalas ielā) vai pavadītu līdz darbinieku tualetei (Brīvības gatvē).

Latvenergo pārstāvji atzīst, ka šāda problēma pastāv, taču norāda, ka parasti Latvenergo klientu centrā rindu iespējams izstāvēt 15–30 minūšu laikā. Nākotnē plānots šo sensitīvo problēmu risināt.

Skaties foto un video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl