Latgales upītēs ūdens joprojām gāžas aumaļām! Bažas rada gaidāmās lietavas

Komentāri
Latgales upītēs ūdens joprojām gāžas aumaļām! Bažas rada gaidāmās lietavas
Foto: Monta Jakovela

TV3 Ziņas šodien, 15. septembrī, ir Latgalē, lai izpētītu, vai tuvāko dienu laikā šo reģionu var skart jauni plūdi un kā Latgales iedzīvotāji ir atguvušies no iepriekšējiem.

Autoceļam Kārsava-Viļaka plūdi bija nodarījuši vislielākos postījumus, un tā atjaunošanai bija nepieciešams visilgākais laiks un lielākie finanšu līdzekļi. Iepriekšējo plūdu laikā ceļa posms pie Pazlaugas bija pilnībā pārrauts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd tas ir sataisīts ar šķembām un granti. Zem ceļa ir izveidotas milzīgas caurtekas, kur šobrīd ūdens gāžas lielos tempos. Satraukumu rada fakts, vai tuvāko dienu lietus atkal visu neizskalos. Vēl joprojām ir saglabāta arī pagaidu laipa gājējiem.

Jaunākā laika prognoze liecina, ka naktī uz pirmdienu un pirmdien, 18. septembrī, Latvijas austrumu daļu atkal skars stiprs lietus. Saskaņā ar šo prognozi jaunās lietavas var atnest 30-60 milimetru nokrišņu, kas ir tuvu mēneša klimatiskajai normai. Tomēr prognozes par lietus zonas virzību un nokrišņu intensitāti pagaidām ir neskaidras, un pastāv cerība, ka stiprais lietus ies garām.

Ja tomēr piepildīsies sliktākais scenārijs, Austrumlatvijā gaidāmi plaši plūdi, jo izmirkusī zeme vairs nespēj uzsūkt ūdeni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl