Komentāri
Latgalē no ezera izvelk automašīnu ar mirušu cilvēku tās salonā
FOTO: LETA

Vakardien no rīta ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krāslavas novada Kombuļu pagastu, kur Drīdža ezerā apmēram 20 metrus no krasta atradās automašīna un pastāvēja aizdomas, ka tajā varētu atrasties noslīcis cilvēks.

Ugunsdzēsēji glābēji ar vinčas palīdzību automašīnu no ūdens izvilka un atrada apmēram 40 gadus vecu noslīkušu vīrieti. Notikuša apstākļus skaidros Valsts policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Alūksnes novada Ziemera pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā māja dega 70 kvadrātmetru platībā. Mēģinot dzēst ugunsgrēku saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, apmēram 78 gadus veca sieviete saindējās ar degšanas produktiem un tika hospitalizēta.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, sausā zāle, zari, meža zemsedze, kūdra, siena ruļļi, neapsaimniekota ēka un šķūnis, Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Ganību ielā Jelgavā, kur vienstāvu metāla angārā dega atkritumi 600 kvadrātmetru platībā.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Carnikavā atbrīvots dzīvojamās mājas pagraba restēs iesprūdis kaķis, bet Rīgā kaķis nocelts no divstāvu dzīvojamās mājas jumta, Juglas ezerā atbrīvots virvē sapinies gulbis un no kāda bērnudārza teritorijā noķerts no ligzdas izkritis kaijas mazulis un palaists brīvībā tālāk no bērnudārza teritorijas.

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 58 izsaukumus, no kuriem 30 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl