Komentāri

Vismaz tuvākajās trīs dienās nokrišņu Latgalē nebūs daudz, bet, ja būs, tad pavisam neliels sniedziņš pašās nedēļas beigās – svētdien, informē sinoptiķi. Uzzini jaunāko laika ziņu prognozi Latgalei!

Gaisa temperatūra šonedēļ kļūs nedaudz siltāka – gan dienā, gan naktī tā būs ap nulle grādiem vai nedaudz virs tās – ap +1… +3 grādiem pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, atbildot uz jautājumu, uz kuru atbildi gaida lielākā daļa iedzīvotāju visā Latvijā – kāds laiks būs gaidāms Ziemassvētkos, vienprātības meteorologu vidū vēl nav. Vieni uzskata, ka siltais laiks saglabāsies un šie būs kārtējie “zaļie Ziemassvētki”, kamēr citi tomēr vieš cerību stariņu ziemas mīļotājiem un norāda, ka gaisa temperatūra varētu samazināties līdz mīnus 20 grādiem pēc Celsija. Visu noteiks neprognozējamās vēja plūsmas…

Laika ziņas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl