Komentāri

Vismaz tuvākajās trīs dienās nokrišņu Latgalē nebūs daudz, bet, ja būs, tad pavisam neliels sniedziņš pašās nedēļas beigās – svētdien, informē sinoptiķi. Uzzini jaunāko laika ziņu prognozi Latgalei!

Gaisa temperatūra šonedēļ kļūs nedaudz siltāka – gan dienā, gan naktī tā būs ap nulle grādiem vai nedaudz virs tās – ap +1… +3 grādiem pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, atbildot uz jautājumu, uz kuru atbildi gaida lielākā daļa iedzīvotāju visā Latvijā – kāds laiks būs gaidāms Ziemassvētkos, vienprātības meteorologu vidū vēl nav. Vieni uzskata, ka siltais laiks saglabāsies un šie būs kārtējie “zaļie Ziemassvētki”, kamēr citi tomēr vieš cerību stariņu ziemas mīļotājiem un norāda, ka gaisa temperatūra varētu samazināties līdz mīnus 20 grādiem pēc Celsija. Visu noteiks neprognozējamās vēja plūsmas…

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl