Komentāri

Vismaz tuvākajās trīs dienās nokrišņu Latgalē nebūs daudz, bet, ja būs, tad pavisam neliels sniedziņš pašās nedēļas beigās – svētdien, informē sinoptiķi. Uzzini jaunāko laika ziņu prognozi Latgalei!

Gaisa temperatūra šonedēļ kļūs nedaudz siltāka – gan dienā, gan naktī tā būs ap nulle grādiem vai nedaudz virs tās – ap +1… +3 grādiem pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, atbildot uz jautājumu, uz kuru atbildi gaida lielākā daļa iedzīvotāju visā Latvijā – kāds laiks būs gaidāms Ziemassvētkos, vienprātības meteorologu vidū vēl nav. Vieni uzskata, ka siltais laiks saglabāsies un šie būs kārtējie “zaļie Ziemassvētki”, kamēr citi tomēr vieš cerību stariņu ziemas mīļotājiem un norāda, ka gaisa temperatūra varētu samazināties līdz mīnus 20 grādiem pēc Celsija. Visu noteiks neprognozējamās vēja plūsmas…

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl