Latgalē kravas vilciens notriecis sievieti

0 Komentāru
Latgalē kravas vilciens notriecis sievieti
FOTO: LETA

Vakar Latgalē Ludzas novada Cirmas pagastā kravas vilciens notriecis pagaidām nenoskaidrotu sievieti, kura pārvietojās tuvu dzelzceļa sliedēm, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Negadījums noticis ap plkst. 16.55. Kā norāda Laizāne, pamanot gājēju, vilciena mašīnisti izmantoja ekstrēmo bremzēšanu, taču izvairīties no sadursmes ar gājēju neizdevās. Pēc notikušā cietusī nogādāta slimnīcā, kur mediķi viņai konstatēja dažādas smagas traumas. Policija skaidro sievietes personību.

Ap to pašu laiku vēl viens ceļu negadījums tika reģistrēts Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā, kur pagaidām nenoskaidrots automašīnas “Volkswagen” vadītājs nobrauca no ceļa un ietriecās kokā, to nolaužot. Negadījumā cieta un tika nogādāti slimnīcā divi 1990. un 1973. gadā dzimuši vīrieši. Policija skaidro notikuma iemeslus, kā arī vadītāju, kurš negadījuma brīdī atradies pie transportlīdzekļa stūres.

Savukārt nedaudz agrāk, ap plkst. 16.20, Krāslavā, Rīgas un Dīķu ielu krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta gājējs, kāds 1968.gadā dzimis vīrietis. Negadījums notika brīdī, kad gājējs, kurš, iespējams, bija alkohola reibumā, nepārliecinoties par satiksmes drošību, izskrēja uz ceļa braucamās daļas un viņu notrieca automašīna “Citroen”. Cietušais nogādāts slimnīcā, kur viņam konstatētas dažādas traumas.

0 Komentāru