Lasot meža zemenes, vīrietis netālu no pilsētas sastopas ar lāci

1 komentārs
Lasot meža zemenes, vīrietis netālu no pilsētas sastopas ar lāci
FOTO: Flickr

Pirmdien, 7. jūlijā, pāris kilometru no Jēkabpils, lasot meža zemenes, kāds vīrietis saticis lāci. ”Trauks ar ogām pildījies, kad piezvanījis draugs – Genādijs vienā rokā turējis tālruni, ar otru turpinājis lasīšanu, kamēr nejauši apgāzis toveri un apmēram puslitrs izbiris uz celma. Pēkšņi viņu pārņēmusi sajūta, ka tiek novērots,” vēsta Latvijas Avīze. 

Vīrietis stāsta, ka lielais meža zvērs stāvējis pavisam netālu, aptuveni  10–15 metrus, lūkojies uz viņa pusi un gluži kā suns ošņājis gaisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis piebilst, ka lielais dzīvnieks nemaz neizskatījās bīstams, bet ogotājs virzījies uz sava automobiļa pusi, kas no meža pļaviņas bija novietots 30–40 metru attālumā. Kad vīram līdz braucamrīkam atlicis apmēram pusceļš, lācis nometies četrrāpus, piegājis pie celma un nesteidzoties sācis mieloties ar meža zemenēm, vēsta Latvijas Avīze.

Lācis bijis tumši brūnā krāsā, taču kažoks rādījies plušķains, it kā vēl nebūtu nomainīta ziemas kārta.

TOP komentāri

  • Leviathan
    +1 +1 0

    Leviathan

    Forši, cerams, ka nevienam apjātam mednieķelim tur neradīsies kāre pēc lāča cepeša. Mūsu mežos ir jābūt gan lāčiem, gan vilkiem, gan lūšiem, jo cilvēks, kā izrādās nav pilnvērtīgi spējīgs veikt normālus meža sanitāra pienākumus.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl