1 komentārs
Laimīgo Latvijas iedzīvotāju skaits sarūk, secināts aptaujā
FOTO:F65

Salīdzinājumā ar pērno gadu laimīgo Latvijas iedzīvotāju skaits sarūk. Turklāt mazāk laimīgi ir ne tikai pieaugušie, bet arī bērni – teju piektā daļa pamatskolas vecuma bērnu neuzskata sevi par laimīgiem, secināts “Amigo” un SKDS veiktajā pētījumā.

Vienlaikus noskaidrots, ka laimes sajūta ģimenē un kopīgi pavadītais laiks ir saistīts ar mūsdienās aktuālo parādību – paaudžu plaisas rašanos, ko sekmē vecāku nepilnvērtīgā izpratne un zināšanas par to, ko viņu bērni dara internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījums apliecina, ka ģimenes attiecībās valda lielāka atklātība un uzticēšanās, kā arī ir mazāka plaisa vecāku un bērnu starpā, ja vairāk laika tiek pavadīts kopā.

Šādi secinājumi redzami pētījumā “Amigo” laimes indekss un Digitālā plaisa starp bērniem un vecākiem, kas tapis sadarbībā ar Sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS.

Šogad pētījumā līdzās laimes sajūtas attīstībai Latvijā novērtējumam, dziļāk analizēts tas, kā digitālo tehnoloģiju izmantošana ģimenē ietekmē savstarpējo komunikāciju, bērnu un vecāku attiecības un paaudžu plaisas rašanos.

TOP komentāri

  • PS
    +1 +1 0

    PS

    Tagad ir naudas maisu ideoloģija, un naudas vienmēr ir par maz, līdz ar to izpaliek laimes sajūta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl