Laika zīmju vērotājs: Pavasaris nāks bez steigas, zemniekiem būs laba raža!

2 komentāri

Lai arī šajās dienās Latvijā atnācis pavasarīgs laiks, ziema, pēc dabas zīmju pētnieku zīmēm, plinti krūmos mest negrasās. Ko gaidīt no pirmā pavasara mēneša marta, un kad dabā iestāsies īsts pavasaris?

Laika zīmju pētnieki stāsta, ka marts pēc savas būtības vēl nav īsts pavasaris. Tas nozīmē, ka marta pirmajā pusē ziema neatkāpsies, bet izspēlēs ne vienu vien ”ziemīgu” joku. Neparasti siltais februāris saskaņā ar dabas novērojumiem liecina par nokrišņiem bagātu un ne visai pavasarīgu pirmo pavasara mēnesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, martā pirmajā pusē snigs un kusīs, naktīs būs arī mīnusi, prognozē laika vērotājs Imants Kalniņš. Šogad pavasaris nāks lēnām un bez steigas, kā tas bijis iepriekšējos gados.

Imants Kalniņš, laika vērotājs:

Lielu temperatūras kontrastu nebūs. Gaidāms tāds vienmērīgs laiks, līdz ar to neizsals pumpuri un ziedi – būs auglīgs gads. Pēc laika zīmēm tā izskatās. Saules, es domāju, pārāk daudz nebūs, un arī nokrišņu pārāk daudz nebūs. Tāds okeāna klimats, tāds kā visa ziema tagad ir.

Skaties video!

Laika ziņas

TOP komentāri

 • Mazmuldis
  0 0 0

  Mazmuldis

  Laika vērotājiem ieteiktu paklusēt. ;)
  Spriežot pēc tā, kādas laika prognozes tika sludinātas pērnruden par gaidāmo ziemu.
  Nez, — kādu iemestu dēļ, laika prognoze piepildījās pilnīgi pretēji prognozētajam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl