“Lai vārdi “Dievs ir mīlestība” nav tikai skaists lozungs, bet gan patiesība!” mācītāja Krista Kalniņa Ziemassvētku atziņa

0 Komentāru

Daudzviet Latvijā cilvēki 24. decembra vakarā pulcējas uz Ziemassvētku dievkalpojumiem. Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā sanākušos uzrunāja mācītājs Krists Kalniņš. “Lai vārdi “Dievs ir mīlestība” nav tikai skaists lozungs, bet gan patiesība – realitāte, kurā kustamies, elpojam un mīlam” – šī ir tikai viena no atziņām, ko garīdznieks šajā vakarā vēlas nodot ticīgajiem.

Mācītājs Krists Kalniņš  Rīgas Vecajā Sv.Ģertrūdes draudzē sagaida ticīgos, kas ieradušies uzklausīt sprediķi. Nākamā gada aprīlī apritēs 20 gadu, kopš Kalniņš ordinēts amatā.

Ārī šajos Ziemassvētkos mācītājs aicina aizdomāties par garīgām vērtībām un novērtēt, cik plašas ir iespējas pašiem savu dzīvi vērst uz labu. Pēc sprediķa mācītājs svētkus baudīs kā visi pārējie – savas ģimenes lokā.

Jāpiemin, ka dievaklpojumi notiek baznīcās visā Latvijā, savukārt diasporas pārstāvji Ziemassvētku dievkalpojumus aizvadīs Vācijā, ASV, Kanādā un Lielbritānijā.

0 Komentāru