1 komentārs
Lai valstī notiktu pārmaiņas, jauniem cilvēkiem ir jāiesaistās politikā, uzskata Vējonis
FOTO: F64

“Lai mūsu valstī notiktu nozīmīgas pārmaiņas, jauniem un talantīgiem cilvēkiem ir jāiesaistās politikā,” akcentēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien tikšanās laikā ar Jauniešu Saeimas prezidiju.

Valsts prezidents aicināja jauniešus uz aktīvu sabiedrisko darbību, sākot katram ar savu skolu, pilsētu un novadu.

“Jauniešu Saeimas projekts, kas aktīvajiem Latvijas jauniešiem dod iespēju mācīties formulēt un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt politiķa profesijas ikdienu, ir ļoti svarīgs,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents uzklausīja jauniešu domas par norisēm izglītības sistēmā, kā arī saistībā ar Latvijas ekonomisko attīstību un starptautiskajām aktualitātēm.

Sarunā Valsts prezidents aicināja Jauniešu Saeimas darbā pievērst uzmanību tam, lai jauniešos veicinātu izpratni par politiku un gatavību pašiem iesaistīties un uzņemties atbildību par valsts nākotni. Politiķi un politiskajā procesā pieņemtie lēmumi ietekmē ikvienu valsts iedzīvotāju, tāpēc svarīgi, lai politikā ienāktu vairāk jaunu cilvēku ar labu izglītību, tālredzīgiem mērķiem un drosmi rīkoties.

Raimonds Vējonis Jauniešu Saeimas locekļiem novēlēja nezaudēt interesi par politiku un turpināt attīstīt savas līderu prasmes, lai nākotnē piedalītos pašvaldības vai Saeimas vēlēšanās, vai citādi iesaistītos Latvijas politikas veidošanā.

TOP komentāri

  • Aija
    0 0 0

    Aija

    Vējoņa kungs! Ko tagad dara tie jaunie (Olšteina sešnieks, Jaunietis, kas savu vietu SAEIMĀ uzdāvināja S.Aboltiņai)? Kamēr būs tādi jauki piemēri par jauno ""iesaistīšanos"" politikā, nav ko gaidīt brīnumus. Tautā cirkulē baumas, kas nekādā gadījumā nenāk par labu jauniešiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl