Komentāri
Lai runču seniors Fēlikss spētu dzīvot, nepieciešama jūsu palīdzība
FOTO: Biedrība Trīnīte

Tikko vienu kaķi esam veiksmīgi izārstējuši un palaiduši mājās, atkal jau ir cits nelaimē nonākušais. Šis runčuks ir “lūdzis” palīdzību mūsu biedrības biedrei Baibai Kļaviņai.

”Jau no pagājušās ziemas manis uzraudzītajā kaķu kolonijā mitinās šis dikti mīlīgais, acīmredzot bijušais mājas minčuks – seniors. Visu šo laiku runčuks dzīvoja neatkarīga kaķa dzīvi. Nu jau kādas 2 nedēļas viņu vairs nemanīju nākam ēst, bet vakar vakarā viņš tomēr uzradās un šoreiz, atšķirībā no visām citām reizēm, apņēmīgi nāca pēc glāsta, pēc mīļuma, pēc atbalsta. Un ne bez iemesla… Jau sākot glaudīt, sajutu kreveles ap kaklu. Bet briesmīgs bija mans atklājums kakla otrā pusē – milzīgs, dziļš pušums, kurš vasaras karstumā var būt par iemeslu infekcijām, mušu perēkļiem un pat nāvei.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, tādu viņu atstāt brīvā dabā nevarēju un nākamo rītu sāku ar minčuka sagaidīšanu un nogādāšanu klīnikā (un man par brīnumu – viņam patīk braukt mašīnā!). Dakteres apskatīja un nozīmēja operāciju, jo šādu brūci tīrīt nomodā esot, būtu vislielākā cietsirdība. Pie reizes tika veikta arī kastrācija, pārbaudīti zobiņi, jo biju pamanījusi, ka cieto barību sagrauzt kā jauns puika viņš vairs nevar. Mani tas neatbaidīja, bet mincim tā bija garantija tikt pie labākā, mīkstākā kumosa. Kamēr dakterītes darbojās, mīļais minčuks tika pie vārdiņa, jo es zināju, ka uz ielas atpakaļ viņu vairs nelaidīšu. Nu viņš ir saucams par FĒLIKSU,” vēsta ieraksts Dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte Facebook lapā.

Fēliksam tika veikta brūces apstrāde un kastrācija. Viņam nāksies vismaz nedēļu uzturēties veterinārās klīnikas stacionārā, jo obligāti ir jāiziet antibiotiku kurss, arī brūce ik dienas jāapkopj. Brūce ciet tika aizšūta tikai daļēji, lai varētu tīrīties un nekrātos apakšā strutas. Fēliksa cerības uz pilnīgu atveseļošanos ir lielas.

FOTO: Biedrība Trīnīte

FOTO: Biedrība Trīnīte

FOTO: Biedrība Trīnīte

FOTO: Biedrība Trīnīte

Biedrība Trīnīte lūdz jūsu palīdzību Fēliksa ārstēšanai!

ZIEDOJUMU KONTS:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Trīnīte”
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X
Mērķis – Fēliksam

Ja kāds vēlas opītim Fēliksam dāvāt skaistas un bezrūpīgas vecumdienas, kādas viņš ir pelnījis, zvaniet Baibai 20386212 vai Elēnai 28832394.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl