Komentāri
Lai runču seniors Fēlikss spētu dzīvot, nepieciešama jūsu palīdzība
FOTO: Biedrība Trīnīte

Tikko vienu kaķi esam veiksmīgi izārstējuši un palaiduši mājās, atkal jau ir cits nelaimē nonākušais. Šis runčuks ir “lūdzis” palīdzību mūsu biedrības biedrei Baibai Kļaviņai.

”Jau no pagājušās ziemas manis uzraudzītajā kaķu kolonijā mitinās šis dikti mīlīgais, acīmredzot bijušais mājas minčuks – seniors. Visu šo laiku runčuks dzīvoja neatkarīga kaķa dzīvi. Nu jau kādas 2 nedēļas viņu vairs nemanīju nākam ēst, bet vakar vakarā viņš tomēr uzradās un šoreiz, atšķirībā no visām citām reizēm, apņēmīgi nāca pēc glāsta, pēc mīļuma, pēc atbalsta. Un ne bez iemesla… Jau sākot glaudīt, sajutu kreveles ap kaklu. Bet briesmīgs bija mans atklājums kakla otrā pusē – milzīgs, dziļš pušums, kurš vasaras karstumā var būt par iemeslu infekcijām, mušu perēkļiem un pat nāvei.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, tādu viņu atstāt brīvā dabā nevarēju un nākamo rītu sāku ar minčuka sagaidīšanu un nogādāšanu klīnikā (un man par brīnumu – viņam patīk braukt mašīnā!). Dakteres apskatīja un nozīmēja operāciju, jo šādu brūci tīrīt nomodā esot, būtu vislielākā cietsirdība. Pie reizes tika veikta arī kastrācija, pārbaudīti zobiņi, jo biju pamanījusi, ka cieto barību sagrauzt kā jauns puika viņš vairs nevar. Mani tas neatbaidīja, bet mincim tā bija garantija tikt pie labākā, mīkstākā kumosa. Kamēr dakterītes darbojās, mīļais minčuks tika pie vārdiņa, jo es zināju, ka uz ielas atpakaļ viņu vairs nelaidīšu. Nu viņš ir saucams par FĒLIKSU,” vēsta ieraksts Dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte Facebook lapā.

Fēliksam tika veikta brūces apstrāde un kastrācija. Viņam nāksies vismaz nedēļu uzturēties veterinārās klīnikas stacionārā, jo obligāti ir jāiziet antibiotiku kurss, arī brūce ik dienas jāapkopj. Brūce ciet tika aizšūta tikai daļēji, lai varētu tīrīties un nekrātos apakšā strutas. Fēliksa cerības uz pilnīgu atveseļošanos ir lielas.

FOTO: Biedrība Trīnīte

FOTO: Biedrība Trīnīte

FOTO: Biedrība Trīnīte

FOTO: Biedrība Trīnīte

Biedrība Trīnīte lūdz jūsu palīdzību Fēliksa ārstēšanai!

ZIEDOJUMU KONTS:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Trīnīte”
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X
Mērķis – Fēliksam

Ja kāds vēlas opītim Fēliksam dāvāt skaistas un bezrūpīgas vecumdienas, kādas viņš ir pelnījis, zvaniet Baibai 20386212 vai Elēnai 28832394.

Lasi vēl