2 komentāri
Lai Muceniekus pielāgotu bēgļu izmitināšanai, nepieciešami 4 miljoni eiro
Foto: LETA

Gatavojoties bēgļu uzņemšanai Latvijā, valdība šodien pieņems lēmumu par četru miljonu eiro piešķiršanu.

Nauda nepieciešama patvēruma meklētāju izmitināšanas centra Mucenieki ēku un katlu mājas pārbūvei, kā arī nekustamā īpašuma Bundulīši attīstīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai Muceniekus pielāgotu lielāka patvēruma meklētāju skaita izmitināšanai un arī normāliem dzīvošanas apstākļiem, ir jāpārbūvē ēkas un katlu māja. Tam vajag aptuveni divus miljonus eiro.

Tāpat par 75 tūkstošiem paredzēts nopirkt ēku turpat Muceniekos. To plānots pārbūvēt, lai to pielāgotu patvēruma meklētāju izmitināšanai.

Šobrīd amatpersonas neatklāj, kad tieši Latvijā ieradīsies pirmie desmit bēgļi, taču tiek runāts par februāri.

Lai mazinātu drošības riskus, patvēruma meklētājus pēc bēgļa statusa piešķiršanas plāno izvietot vairākās vietās Latvijā. Šobrīd kopējais patvēruma meklētāju skaits, kas Latvijai būs jāuzņem divu gadu laikā, ir 531 persona.

TOP komentāri

  • bomis
  • Mja
    +1 +1 0

    Mja

    Kaut par savu tautu tā domātu !!!!!...Un lai neaizmirst ielikt tur strādāt būdīgus vīrus jo sievietēm ir bīstami tur strādāt..Jau tagad Mucenieku apkaimē vietējos maz redz..Cerams.ka pēc tam nekliegs visi" kăpēc mēs viņus uzņēmām??"..Skumji, visur tikai nauda spēlē lomu..par cilvēkiem (domāts savas Valsts piederīgajiem) vienalga...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl