Komentāri
Lai izvairītos no sadursmes, nobrauc no ceļa un smagi avarē! Aculieciniek, atsaucies
FOTO: LETA

Jebkurš, kas ir ko redzējis vai zina stāstīt, lūdzu, esiet atsaucīgi. 27. aprīlī plkst. 17.29 Ozolnieku novadā uz autoceļa Jelgava-Dalbe (P100, 7,4 km), no Ozolniekiem virzienā uz Dalbi, notikusi smaga avārija.

”Avārijā cietis mammas brālis, manas meitiņas krusttēvs, smagā, bet stabilā stāvoklī, nogādāts Jelgavas slimnīcā.
Brauca ar audi A6 Avant zilā krāsā, izvairoties no sadursmes, nobraucis no ceļa. Policija vēsta, ka viens no aculieciniekiem braucis ar sarkanu TOYOTA RAV4, bet nav apstājies, varbūt kāds zina šo cilvēku. Iespējams, kādam bijis videoreģistrators, kas šo visu ir fiksējis. Jebkura cita informācija arī būs noderīga,” aicina cietušā vīrieša tuvinieki.

Tuvinieki aicina atsaukties avārijas aculieciniekus, zvanot pa tālruni: 26016003 vai vērsties policijā Pētera ielā 5, 50. kabinetā, vai zvanīt 63004250, 28366389, 63004200, 63004202 vai 110.

FOTO: Facebook/Gunta Vikovana

FOTO: Facebook/Gunta Vikovana

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl