Komentāri
Lai atpūstos no kara šausmām, Latvijā ieradīsies 15 bērni no Ukrainas
FOTO: SCANPIX

Ceturtdien, 4. jūnijā, Latvijā ieradīsies nākamā bērnu grupa no Ukrainas, kuru ģimenes cietušas karā,  informē biedrības Alianse Latvija bez bāreņiem pārstāvis Matīss Francis.

Projekta No ģimenes līdz ģimenei norises laikā 15 ukraiņu bērni Latvijā uzturēsies aptuveni mēnesi. Viņi iepazīsies ar Latvijas kultūru, dabu, sportu un ģimenes dzīvi. Paralēli, kamēr bērni atrodas Latvijā, viņu vecāki intensīvi strādās pie jauna patvēruma un darba atrašanas Ukrainā, lai bērns varētu atgriezties drošākā vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda biedrības valdes locekle Irina Čžou, šī projekta mērķis ir ļaut bērniem atpūsties no kara šausmām, atgriezt ticību, ka ir iespējama mierīga un droša dzīve. Viņa saka paldies ikvienam atbalstītājam un ģimenei, kas jau ir iesaistījušies Ukrainas bērnu sociālajā rehabilitācijā.

Bērni Rīgas starptautiskajā autoostā no Kijevas ieradīsies plkst. 10. Bērnu sagaidīšanas pasākumā varēs uzzināt par Latvijas ģimeņu motivāciju piedalīties projektā, sociālās rehabilitācijas pasākumu programmu, biedrības Alianse Latvija bez bāreņiem nākotnes mērķiem un iespējām to atbalstīt.

Biedrība pirmo grupu ar 13 bērniem no Ukrainas uzņēma 2014. gadā, bet pēc dažiem mēnešiem programmas No ģimenes ģimenei gaitā Latvijā ieradušies vēl 12 bērni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl