Lāčplēša diena – brīvdiena? Saeimas deputāti plāno izvērtēt šādu iespēju

Saeimas deputāti vērtēs, vai atcelt 1. maija brīvdienu, tā vietā par brīvu nosakot Lāčplēša dienu – 11. novembrī.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Lāsma Kalnozola
 • Laima

  Laima

  Gribu svētkus pavasarī,nevis dziļā rudenī!Pietiek rudenī ar 18.noembri.
 • Zane L

  Zane L

  Tikai atbalstāmi, Pirmais maijs Latvijas tautai neko dižu nenozīmē!
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Nu re nu būs jau a tēma ko apspriedelet - mediķu algas un pārējais jās saistīts ar to nu jau būs pagātne
 • Mareks Kalnins

  Mareks Kalnins

  Kurš idiots mainīs vasaras silto dienu pret slapjo drēgno pelēko auksto novembra dienu?🤔
 • Inga

  Inga

  Visur 1. maijs ir brīvs un Latvijā būs jāstrādā? Nu kāpēc ir jāčakarē cilvēki LV? 18. 11. ir brīvdiena, 11.11. ir atceres diena. Ir svarīgākas lietas par ko lemt.
 • Jānis

  Jānis

  Jocīgie. Visā eiropā 1.maijs ir brīvdiena. Šamie klauni grib izcelties. Grib būt tik labi lai taisa vēl vienu brīvdienu.
 • S

  S

  NA gan bútu svarígáki jautájumi, ko apspriest. ) 01,05. ir starptautiski Darba svétki, ko darba cilvéki arí attiecigi atzímé-ar darbu.Par Satversmi ká valsts pamatlikumu, ko vajadzétu visiem ievérot un pildít,laikam varasvíriem neérti atceréties, jo zina, ka neievéro. 11.11. ká pieminas diena ar lápu gájienu un svecitém vakaros ir un paliek silts mirklis, ko nevajadzétu mákslígi vilkt visas dienas garumá.
 • Padomāju

  Padomāju

  Puisis spīdzināja vecu vīru.Tas vecais vīrs ir bezpajumtnieks(bomzis)Izskata pēc drusku paārstēs un atkal izmetīs uz ielas.Karsto ūdeni piedomāja žurnālisti.No karsta ūdens nāktu tvaiki.Nabaga bomzītis bija atradis siltu kaktiņu kur dzīvot.Protams utis,blusas,smirdoņa.Urīna nesaturēšana.Ne jau tas puika vainīgs ka mūsu valstī veci cilvēki kļūst par bezpajumtniekiem bet mūsu noziedznieku valdība.Sagaidīs piekto gadu.Revolūcijas vienmēr nāk no ārpuses nevis nobriest savā valstī.Piektajā gadā no Japānas,septiņpadsmitajā no Vācijas.Patlaban visā pasaulē no Krievijas.Arī mūsu valstī Krievijas ietekme arvien palielinās tikai tie kuri kalpo Krievijai Latvijā nesaprot ka tādi bomzīši revolūcijas gadījumā pakārs viņus pirmos un vēl pirms nāves kārtīgi paspīdzinās.Jā,es dzīvāju aiz augstas sētas,man ir apsardze.Nelīdzēs,noslīcinās vai pakārs arī sargus dziedādami kas dzīvs,tas ies uz asins kauju.Bomzītis slaktēdams domās taisnība trimufē bet īstenībā nabadziņš tikai palīdzēs Krievijai iznīcināt Latviju.To puiku bomzis neaiztiks jo saprot ka ielīda svešā īpašumā visu piecūkoja.Franču Lielo revolūciju organizēja Vācija.Patlaban dzelteno vestu nemierus Francijā un trakumus Spānijā Krievija par Vācijas gāzes dolāriem.
 • Andis Banditos

  Andis Banditos

  Pie kājas, ko lemj tie vēkemkļu uzslaucītāji saeimā. Kā gribu tā atpūšos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!