Komentāri

Svētdien, 28. maijā, norisinās jau 11. labdarības akcija ”Labestības diena”. Katra ”Labestības diena” mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem.

Šogad palīdzību gaida 10 gadus vecais Emanuels, kura lielākais sapnis ir staigāt, tāpēc viņam nepieciešamas specializētas jaunas ortozes, 10 gadus vecais Mihails, kuram ir ļoti smaga alerģija, un tās ārstniecības turpināšanai vajadzīgs speciāls medikaments, 8 gadus vecā Katrīna, kurai ir cukura diabēts un tādēļ ļoti vajadzīgs jauns insulīna pumpis, kā arī 2 gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska saslimšana un nepieciešama medicīniska aparatūra dzīvības funkciju uzturēšanai.

Palīdzēsim piepildīt ”Labestības dienas” bērnu sapni – kļūt veseliem! Ziedo bsf.lv, Rimi vai Supernetto ziedojumu kastītēs, Mans Rimi naudas uzkrājumu, zvani uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro), vai Norvik Bankas internetbankā e-norvik.eu līdz jūnija beigām.

Foto

Labestības dienas video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl