Labestības dienā kopumā saziedoti gandrīz 140 tūkstoši eiro

Pievienot komentāru
Labestības dienā kopumā saziedoti gandrīz 140 tūkstoši eiro
Publicitātes foto

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Supernetto veikalu tīkla organizētās labdarības akcijas Labestības diena noslēguma koncerts jau aizvadīts 29. maijā, tomēr, kā ierasts, akcijai varēja ziedot arī jūnijā. Kopumā akcijas laikā saziedoti 139 604,32 eiro, kas nodrošinās iespēju palīdzēt Kasparam, Markusam, Montai un Katrīnai dzīvot pilnvērtīgāk, kā arī piepildīs daudzu bērnu sapni par īpašu rotaļu laukumu.

”Kopā ar bērnu ģimenēm bijām patiesi aizkustināti par līdzcilvēku atsaucību un atbalstu Labestības dienas ietvaros! Saziedotā naudiņa jau tagad palīdz veseļoties Kasparam un Markusam, kuri atrodas Vācijā, lai saņemtu nepieciešamo operāciju. Puišus mēs gaidām mājās jūlija vidū, savukārt Montai un Katrīnai palīdzību saņemt ieplānots rudenī. Vienlaikus aktīvi strādājam, lai jau šovasar bērniem ar kustību traucējumiem, kuriem būs jāārstējas un rehabilitācija jāsaņem Bērnu slimnīcas Gaiļezera novietnē, varētu atpūsties un spēlēties jaunajā rotaļu laukumā! Sirsnīgs paldies visiem, kuri piedalījās akcijā, atbalstīja bērnus un sniedza viņiem iespēju veseļoties!”, pateicās Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Šī gada 29. maijā labdarības akcijas Labestības diena noslēguma koncerta tiešraides laikā tika saziedoti 106 733, 96 eiro. Ziedot arī pēc noslēguma koncerta bija iespējams Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā, zvanot pa tālruni 90006486, Rimi kioskos vai mansrimi.lv, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu, kā arī veikalu Rimi un Supernetto kastītēs pie kasēm visā Latvijā, kur kopumā saziedoti 36452,32 eiro. Tāpat ikviens veikalu tīkla pircējs varēja iegādāties Labestības dienas liliju, tādējādi ziedojot bērniem. Īpašs paldies Rimi un Supernetto pircējiem, kuri visos kanālos kopā saziedoja 42141,32 eiro.

Šobrīd ziedojumu vākšana ir noslēgusies un, pateicoties cilvēku atsaucībai, kopā ir saziedoti 139 604,32 eiro. Tas dos iespēju palīdzēt Markusam, Kasparam, Montai un Katrīnai atgūt veselību un spēju patstāvīgi kustēties. Turklāt ar saziedoto summu būs iespējams arī īstenot sen loloto sapni par rotaļu laukumu bērniem ar kustību traucējumiem, ko plānots izbūvēt Bērnu slimnīcas Gaiļezers teritorijā.

Labdarības akcijas Labestības diena laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai saņemtu speciālistu konsultācijas, bērni varētu veikt sarežģītas un steidzami nepieciešamas operācijas un pēc tam izietu pēcoperācijas rehabilitāciju Latvijā.

Akcijas organizatori ir pateicīgi ikvienam, kurš labdarības Labestības dienas ietvaros palīdzēja bērniem sniegt pašu svarīgāko – uzlabot veselību un iegūt dzīvesprieku!